Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

БО «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Happy Paw) – фонд, який ефективно вирішує проблеми безпритульних тварин в Україні. Завдяки комплексному підходу до роботи ми побудували успішну організацію, яка реалізує низку соціальних проектів, спрямованих на вирішення проблем безпритульних собак та котів у Києві та всій країні. Нашою місією є об'єднання зусиль та можливостей усіх небайдужих людей для гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні.


Дані за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

15 персоналу
80 волонтерів
4929281 акумульовані кошти
4929281 витрачені кошти у 2019
немає даних гуманітарна допомога у 2019

Сфери надання допомоги за 2019 р.:

  • Захист довкілля та тварин 4929281 грн
    • Захист тварин

Отримувачі допомоги за 2019 р.:

  • юридичні особи
  • літні люди
  • тварини

Документи за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

Реєстраційні документи:

Податкові звіти за 2019 р.:

Фінансові звіти за 2019 р.:

Найкращі проекти:

Національний рейтинг благодійників

Пільгова стерилізація домашніх тварин

У співпраці з київським комунальним підприємством Центр захисту тварин ми запустили проект зі стерилізації тварин малозабезпечених верств населення у м. Києві.

Детально
«ІІ Всеукраїнський урок доброти»

«ІІ Всеукраїнський урок доброти»

Нарешті, хочемо повідомити чудову новину: 2 жовтня 2019 року разом з навчальними закладами з усієї України ми встановили новий Національний рекорд України «Найбільша кількість уроків добра».

Детально
Всеукраїнська акція – «Подарунок для пухнастого»

Всеукраїнська акція – «Подарунок для пухнастого»

Навчальний рік добіг кінця, а з ним і наша щорічна Всеукраїнська благодійна акція – «Подарунок для пухнастого», організована в рамках проєкту «Біоетика».

Детально
«І Всеукраїнське заняття доброти»

«І Всеукраїнське заняття доброти»

1 березня 2019 року у Всесвітній день котиків Благодійним фондом «Happy paw» за підтримки МОН було організовано Всеукраїнське заняття доброти серед закладів дошкільної освіти. Темою уроку стало «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» на основі методичних матеріалів, розроблених фондом.

Детально
Разові акції

Разові акції

Допомога притулкам для тварин по всій Україні в закупівлі корму, медикаментів, будок та інших необхідних речей для собак та котів.

Детально
Всеукраїнський урок доброти

Всеукраїнський урок доброти

Всеукраїнський урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, присвячений Всесвітньому дню захисту тварин

Детально
Благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика»

Благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика»

В 2018 році Всеукраїнська акція «Happy Мяу для Мурчика» об’єднала небайдужих учнів з 99 шкіл України. За результатами акції притулки для тварин в 10 містах України отримали більше 3900 кг допомоги від школярів.

Детально
Освітній проект

Освітній проект

З 2013 року БО «БФ «Щаслива лапа» реалізує освітній проект «Біоетика», з метою виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин у молодого покоління. Проект охоплює 14 міст України і включає проведення:«уроків доброти», Всеукраїнських благодійних акцій та конкурсів, екскурсій до притулків.

Детально
Благодійна акція «Happy Гав для Сірка»

Благодійна акція «Happy Гав для Сірка»

З 26.09.16 по 04.10.16 в школах України БФ «Happy paw» в рамках проекту «Біоетика» провів Всеукраїнську благодійну акцію «Happy Гав для Сірка» присвячену Всесвітньому дню захисту тварин. Основна мета акції – виховувати гуманне та відповідальне ставлення дітей до тварин, а також нагодувати пухнастих.

Детально
Будівництво притулку Happy Paw

Будівництво притулку Happy Paw

26 вересня 2016 року відбулось урочисте відкриття першого притулку БФ Happy Paw. Головна мета цього проекту – створити максимально комфортні умови для безпритульних тварин на той час, поки фонд шукає їм нових люблячих власників.

Детально