Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «HELPGROUP» був створений силами небайдужих людей-У боротьбі за життя близької людини, ми зрозуміли, на скільки багатьом людям ще потрібна допомога і як важливо, об'єднати сили і можливості для порятунку найціннішого - життя! ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ХЕЛП ГРУП» займається допомогою: -людям з важкими захворюваннями (онкозахворювання, ДЦП) -дитячим будинкам -лікарням в закупівлі медичного обладнання -соціально малозабезпеченим (закупівля мед.препаратів, мед.обладнання)


Дані за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

2 персоналу
50 волонтерів
1386350 акумульовані кошти
1386350 витрачені кошти у 2019
немає даних гуманітарна допомога у 2019

Сфери надання допомоги за 2019 р.:

  • Охорона здоров’я 1220418 грн
    • закупівля обладнання і медпрепаратів для мед закладу
    • Профілактика та лікування захворювань рухового апарату
    • Профілактика та лікування онкологічних захворювань

Отримувачі допомоги за 2019 р.:

  • люди з особливими потребами
  • пацієнти
  • люди у складних життєвих обставинах

Документи за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

Реєстраційні документи:

Податкові звіти за 2019 р.:

Фінансові звіти за 2019 р.:

Найкращі проекти:

Психологічна підтримка батьків дітей з інвалідністю

Психологічна підтримка батьків дітей з інвалідністю

ВБФ Допомоги та Розвитку Helpgroup і Центр відновлення Кортекс, спільно з псих. студією «Школа іміджу», за рахунок коштів міської цільової програми соц. захисту населення «Турбота» Полтавської міської ради: Ряд семінарів - практикумів для батьків дітей з інвалідністю; Групові заняття з психодогом.

Детально
Боротьба з COVID-19

Боротьба з COVID-19

Робота по захисту Полтавського регіону від поширення COVID-19 та його лікуванню, припиняється лише на кілька годин вночі. Наша компанія, разом з представниками соціально відповідального бізнесу, прикладає максимум зусиль для того, аби підготувати медичні заклади до прийому хворих.

Детально
Центр відновлення для дітей з інвалідністю

Центр відновлення для дітей з інвалідністю "КОРТЕКС"

Центр відновлення для дітей з інвалідністю «КОРТЕКС» . Проводиться надання психологічної підтримки батькам і дітям; проведення профілактичного масажу; ЛФК; терапія сенсорної інтеграції; заняття з логопедом і дефектологом.

Детально

"MAFIA HELP OPEN"

4-5 липня в місті Полтава пройде унікальна подія - БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР З МАФІЇ "MAFIA HELP OPEN" Всі кошти підуть на потреби дитячого будинку для дітей інвалідів. Місце - ресторан "Полтава". Інформацію про ігри - 17. Кількість учасників - 40 Орг.внесок - 400 грн

Детально
Подаруй дитині свято!

Подаруй дитині свято!

Впервые акция была организована в декабре 2013 года и по хорошей традиции – стала ежегодным мероприятием. Данная акция была придумана и проведена нашим фондом, для подопечных воспитанников Зеньковского детского дома - интерната для детей – инвалидов!

Детально